Pontoon Blackjack

Pontoon Blackjack, nemokami internetiniai lošimai


„Grisio VIP Club“ vertinimas Net Entertainment

„Pontoon Blackjack“ labai panašus į klasikinį „Dvidešimt vieną“ – skiriasi tik laimintys deriniai. Daugiau informacijos rasite mūsų straipsnyje Pontoon Blackjack taisyklės ir skirtumai.

„Net Entertainment“ kokybė – patrauklūs vaizdai

NETENT užtikrina įprastą savo žaidimų kokybės lygį – kaip visuomet puikų. Daili grafika ir aukštos kokybės garsas. Prie mėlyno stalo su 5 kortų kaladėmis jus pasitiks dalytojas. Palyginti su kitų rūšių „Dvidešimt vienu“, jis turi nedidelį pranašumą. Lošdami nematote jo kortų ir, jei abu surenkate po 21, laimi dalytojas.

Puikią grafiką, žinoma, jau minėjome. Atskirų elementų smulkiai aprašinėti nereikia – juk kortos yra kortos, o žetonai yra žetonai. Stebuklų čia tikėtis nereikia. Tačiau žaidimas išsiskiria iš kitų mažomis dinaminėmis detalėmis.

Kortų dalijimas, žetonų mėtymas ir tai, kaip dalytojas „žiūri“ savo kortas, – viskas sukuria nepakartojamą atmosferą. Visa tai paryškina melancholiška fono muzika. Ir tokios smulkios, dažnai net nepastebimos detalės užtikrina kur kas geresnius lošėjo potyrius.

Intuityvūs „Pontoon Blackjack“ valdikliai

Valdikliai yra paprasti ir intuityvūs. Visi svarbūs elementai valdomi pele. Galite statyti žetonus po 0,10, 0,50 ir 1 eurą ne daugiau nei ant trijų dalijimų.

Norėdami pradėti žaidimą, tiesiog paspauskite „Dalyti“. Kaip ir reikia tikėtis, jūs ir dalytojas gausite po 2 kortas. Palyginti su klasikine žaidimo versija, čia yra keli nedideli skirtumai. Pavyzdžiui, „Pontoon Blackjack“ dvigubinti ir skaidyti galite tik po vieną kartą. Jei surenkate daugiau nei 21, žaidimas baigiasi ir jūs pralaimite.

Išvados ir žaidimo vertinimas

„Pontoon Blackjack“, sukurtas „Net Entertainment“, pasižymi labai paprastu tiesioginiu žaidimo stiliumi, daugeliu atvejų panašiu į standartinį „Dvidešimt vieną“. Viskas vyksta greitai ir sklandžiai, jums nereikia be reikalo laukti. „Pontoon Blackjack“ rekomenduojame lošėjams, kurie ieško kažko šiek tiek kitokio nei tradicinis „Dvidešimt vienas“, tačiau nori matyti aukščiausios kokybės žaidimo dizainą.

Žaiskite kitus „Dvidešimt vieno“ žaidimus nemokamai
Blackjack Classic Kortų žaidimas Kajot Žaisti
Premier Blackjack Hi Lo Gold Kortų žaidimas Microgaming Žaisti
Ispaniškas dvidešimt vienas Kortų žaidimas Microgaming Žaisti
Pontoon Blackjack Kortų žaidimas Net Entertainment Žaisti
Royal Crown Blackjack Kortų žaidimas Novomatic Žaisti
Vienos malkos Blackjack Kortų žaidimas Net Entertainment Žaisti
Atlantic City Blackjack Kortų žaidimas Microgaming Žaisti
Double Exposure Blackjack Gold Kortų žaidimas Microgaming Žaisti
European Blackjack GOLD Kortų žaidimas Microgaming Žaisti
Real Deal Blackjack Kortų žaidimas Electracade Žaisti

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje.

Sutinku